ویژگی های یک آگهی خوب و موفق

شنبه 27 اردیبهشت 1399 - 15:51

انتخاب یک عنوان مناسب

انتخاب آگهی از چند لحاظ اهمیت دارد و به عنوان مهترین قسمت یک تبلیغ خوب محسوب می گردد . سعی کنید از کلماتی استفاده کنید که مشتری و خریدار بیشتر در سایت ها جستجو می کنند . ساختار سایت های آگهی جوری طراحی گردیده که در هنگام جستجو بر روی عناوین اقدام می نماید . از طرف دیگر سایت های درج آگهی به دلیل اینکه دارای سئو قوی هستند ، لینک آگهی شما در گوگل توسط کاربران خارج از سایت قابل رویت و مشاهده است .

تعداد کلمات در عنوان آگهی باید متناسب باشد ، بدین معنا که نه خیلی کوتاه باشند و نه خیلی بلند . معمولا ۴ تا ۶ کلمه برای آگهی مناسب است . همچنین سعی کنید از کاما ، پرانتز استفاده نکنید .

انتخاب شرح مناسب برای آگهی 

بعد از عنوان ، شرح مهترین قسمت یک آگهی است . باید از شرح های بلند و طولانی خودداری کنید زیرا آگهی شما تاثیر مناسبی در جذب خریدار و مشتری ندارد . سعی کنید مطلب را به صورت کوتاه و قابل فهم برای کاربران شرح دهید .

استفاده از دسته بندی مناسب 

یکی از مهمترین قسمت یک آگهی دسته بندی آگهی است . سعی کنید از دسته بندی مناسب  جهت آگهی خود استفاده کنید . کاربران معمولا برای یافتن آگهی مناسب خود از جستجو استفاده می کنند . یکی از راه های مناسب برای دیده شدن آگهی ، انتخاب دسته و طبقه بندی مناسب است .

استفاده محدوده خرید و فروش در آگهی 

معمولا خریدار به دنبال مشتری است که در نزدیکترین محدوده خود قرار دارد . انتخاب محدوده های شناخته شده و مناسب ، نقش بسیار مهمی در فروش محصول شما دارد  . خریداران در معامله دنبال صداقت هستند و اگر در آگهی محدوده ای که نیستید را درج کنید و مشتری متوجه آن شود ، تاثیر مناسبی منفی برای فروش کالا شما دارد .

استفاده از عکس مناسب برای آگهی 

عکس برای آگهی نقش بزرگی را ایفا می کند . با عکس راندمان آگهی خود را تا ۸۰ در صد افزایش دهید . بطور مثال اگر دنبال خرید و یا فروش خانه و یا آپارتمان هستید و زمان اندکی برای جابجایی دارید تصویر آگهی می تواند نقش مهمی داشته باشد . با دیدن تصاویر آپارتمان ، به شکل ، ظاهر و متریال ساختمان مشرف خواهید شد .
مثال دوم در مورد خرید و فروش خودرو ، اگر آگهی شما دارای تصاویر مختلف از جهات مختلف خودرو باشد ، فروشنده با دیدن عکس های آن راحتر می تواند برای خرید تصمیم بگیرد .

در پایان برای ثبت آگهی ، خود را جای خریدار بگذارید و مواردی که خریدار به آن دقت بیشتر دارد را در آگهی خود لحاظ نمایید

مطالب پیشنهادی
مطلبی جهت نمایش موجود نمی باشد